Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi

“Bir çiçek alsan yeter.” dense de zaman zaman, hediye almak artık eskisi kadar kolay değil. Öyle çok çeşit, öyle çok imkân var ki, hediye seçmek başlı başına bir iş! Eskisinden biraz daha kolay, biraz daha zor. Ama şurası kesin ki, klasik hediyeler kadınları mutlu etmiyor. Özellikle kendilerini özel hissettirecek hediyeler kadınlar tarafından tercih ediliyor. Bazen de onu düşündüğünüzü belli edecek, hediye için zaman ve emek harcadığınızı gösterecek hediyeler çok tercih ediliyor.

İşte size kadınlara alınabilecek en iyi 5 hediye önerisi:

Özel Tasarım:

Ne alırsanız alın, hediye fikriniz ne olursa olsun özel tasarım olması tercih listesinde en üst sıraya yerleşmesini sağlıyor. Dünyada yalnızca bir tane olan bir takı, giysi, süs eşyası, ya da onun için özel tasarlanmış herhangi bir şey hediye edeceğiniz kadının aklını başından alabilir. Bu kadın özel biriyse “Senin gibi dünyada tek…” notu iliştireceğiniz özel tasarım hediyenizle onu çok mutlu edebilirsiniz.

Adını Taşlara Yazın:

Hem kişiye özel, hem de verdiği mesajla çok romantik bir hediye önerisi de taş baskı tekniği ile sevdiğiniz kadının ismini ve fotoğrafını şık bir dekor haline getirmek.

1254f ciftlere ozel tas foto2 Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi

hediye

Masaj Paketi ya da Spa Üyeliği:

Masaja ya da spada geçirilecek harika bir güne hangi kadın hayır diyebilir? Vücudun stresten ve gerginlikten arınması, aromalı losyonlarla rahatlama, cilt bakımı ve güzellikle dolu bir gün; üstelik de sizin hediyeniz! Bu hediyeyle onun gözünde puanınız artacak, hatta vazgeçilmez olacaksınız.
SANDA SPA 4 Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi

Kişisel Fotoğraf Kitabı:

Ona bir hediye almak yerine, kendi hikâyesini tasarlayabileceği bir hediye verebilirsiniz. Ahşap resimli özel tasarım bir kapakla onun için yapılmış bir fotoğraf albümü, hem ona özel bir hediye olacaktır hem de içini istediği fotoğraflarla dolduracak, anılarını saklayacaktır.

1238 a4 Balayımız Albümü Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi

Ona satırlardan seslenin: Bir kadını en çok etkileyen şey romantizm, efsane olmuş hikâyeler ve büyük aşklardır. Ve bunlar en iyi kitaplarda anlatılır. Ona sizi anlatan kitaplar hediye edin. “Ölünceye Kadar Seninim (Selim İleri)”, Sevgili (Marquerite Duras) ya da İtalyanca Aşk Başkadır (Maeve Binchy) birkaç güzel örnek olabilir.

 

Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Kadınlar için en iyi 5 hediye önerisi | Babalar Günü Hediyeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>